İnce Kumaş

House of Precision Fabrics

HAKKIMIZDA

İnce Kumaşçılık Türkiye’nin çok çeşitli dokuma ürün yelpazesine sahip tekstil kuruluşlarından biri olmayı hedeflenerek kurulmuştur. Firmamız; ülkemize ve çevre ülkeler uzanan müşterilerine her zaman yeniliği ve kaliteyi sunmaktadır. Farklılık yaratan yüksek kaliteli inovatif ürün kompozisyonu, müşteriye özel servisler vermektedir. Müşterilerimize çabuk hizmet, yüksek memnuniyet ve kumaş kalitemizle en uygun teklifleri sunmak için çalışıyoruz. Kalite Güvence Sistemi’nin yürürlükte olduğu İnce Kumaşçılık küreselleşme sürecinin ve değişen tüketim ve tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını daha iyi bir konumda karşılayabilmek amacıyla, toplam kalite uygulama ve çalışmalarını sürdürür. “Şirket toplam kalite ve iş mükemmelliği” bir üretim hedefi olmasının çok ötesinde tüm süreçlere uygulanarak herkes tarafından kabul edilmiş ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.

VİZYONUMUZ

Sürekli yeniliği hedefleyen İnce Kumaşçılık; yeniliğe açık ,cesur ve kararlı duruşuyla sektörde yaptığı kaliteli üretim ,kaliteli servis ve müşterilerle sağlıklı iletişim anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.

MİSYONUMUZ

En iyiyi en doğruyu en hızlı müşteri memnuniyetiyle hizmetinizdeyiz. Enlerin şirketi olmak dileğiyle. Genç, dinamik ve aktif kadromuzla sizleride aramızda müşteri olarak görmek isteriz.